У Німеччині з лікарні виписали першого пацієнта, який вилікувався від коронавірусу

China Daily via REUTERS ATTENTION EDITORS

Об этом сообщает Руспрес

У Німеччині кількість заражених коронавірусом склала 16 осіб

China Daily via REUTERS ATTENTION EDITORS


Міністерство охорони здоров’я Баварії заявило, що з клініки виписали першого з 16 пацієнтів, які перебувають на лікуванні у результаті зараження новим коронавірусом.

Про це повідомляє DW.

Людину виписали у четвер, 13 лютого, вона повністю здорова і не є заразною. Всі необхідні критерії для виписки пацієнта було виконано, кілька тестів на наявність вірусу Sars-CoV-2 виявилися негативними.

У Баварії лікуються ще 13 пацієнтів, які так чи інакше пов’язані з фірмою Webasto, яка виробляє комплектуючі для автомобілів. Пацієнт, якого виписали — також працівник цієї компанії. Співробітники фірми заразилися коронавірусом від колеги, яка прибула з Китаю.

У мюнхенській клініці, в якій проходять лікування ще вісім пацієнтів, повідомили, що всі вони знаходяться у стабільному стані, симптоми захворювання переважно відсутні, незабаром вони мають покинути медичний заклад.

Ще двоє пацієнтів в Німеччині перебувають в клініці університету Франкфурта-на-Майні. У них вірус виявили після евакуації з Уханя. Вони поки залишаються у клініці попри те, що стан їх здоров’я добрий.

Читайте також:
Наіре Вудс
Смертельний коронавірус. Три найбільші проблеми

Раніше повідомлялося, що 12 лютого в Німеччині число заражених коронавірусом нового типу збільшилося до 16 осіб.

Перший випадок зараження коронавірусом Covid-19 був зареєстрований в китайському місті Ухань 31 грудня 2019 року. Тільки через тиждень влада Китаю підтвердила, що мова йде про новий вірус.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію в сфері охорони здоров’я в зв’язку з поширенням коронавірусу.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/koronavirus-v-nimechchini-vilikuvavsya-cholovik-ostanni-novini-50070107.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя